Deň obchodných partnerov Železiarne Podbrezová 2024

Deň obchodných partnerov Železiarne Podbrezová 2024

Spoločnosť Železiarne Podbrezová, a.s., každoročne organizuje podujatie s názvom Deň obchodných partnerov, ktoré sa stalo obľúbenou tradíciou medzi jej odberateľmi a dodávateľmi. Okrem iného je aj dôležitým krokom k upevňovaniu dodávateľsko-odberateľských vzťahov.

Tento rok sa podujatie konalo 20. júna v nádhernom prostredí Golfového ihriska Gray Bear Tále, kde sa stretlo takmer dvesto hostí. Účastníci prišli zo Slovenska, Českej republiky a Talianska, čím podujatie získalo medzinárodný charakter. Počas roka sa obchodníci spoločnosti Železiarne Podbrezová stretávajú s obchodnými partnermi prevažne na obchodnej báze, a preto je Deň obchodných partnerov jedinečnou príležitosťou na neformálne stretnutia, výmenu skúseností a získavanie cenných poznatkov a samozrejme, v neposlednom rade, na budovanie a upevňovanie obchodných vzťahov.

Pre hostí bol pripravený bohatý športový aj remeselný program, ktorý poskytol priestor na relax a zábavu, čím prispel k uvoľnenej atmosfére celého podujatia. Pevne veríme, že všetci účastníci si domov odniesli množstvo pozitívnych zážitkov a nadviazali nové kontakty, ktoré budú prospešné pre ďalšiu spoluprácu so spoločnosťou ŽP a.s.

Článok napísal:

Petra Szczepaniaková
Oddelenie marketingu
szczepaniakova.petra@zelpo.sk

Kontaktujte nás

Máte záujem o spoluprácu? Zašlite nám dopyt, prípadne si tovar objednajte priamo zo skladových zásob.
+421 48 6451111 | admin@zelpo.sk

Stiahnuť príručku používateľa