Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov

Presné oceľové rúry sú vyvíjané s ohľadom na optimálne jazdné vlastnosti, pohodlie a bezpečnosť automobilov. Železiarne Podbrezová a.s. ponúkajú široký sortiment a to tak z hľadiska akosti materiálu ako aj rozmerov rúr.

Torn yellow page Icon Presné oceľové bezšvíkové rúry pre automobilový priemysel
Torn yellow page Icon Oceľové rúry, galvanicky pozinkované so špeciálnymi povrchmi
Torn yellow page Icon Delené a ohýbané rúry

Krátke dodacie termíny a flexibilná reakcia na požiadavky zákazníka patria k prednostiam našej spoločnosti. Rúry sú dodávané vo výrobných a presných dĺžkach a tiež ako delené (pílením, strihaním, upichovaním). Realizujeme ohýbanie rúr a odhraňovanie koncov rúr. Možné sú dodávky just in time a vytvorenie poistných zásob rúr. Presné oceľové rúry z našej produkcie vyhovujú požiadavkám pre nasledujúce aplikácie: komponenty hnacieho ústrojenstva automobilu, závesné systémy automobilu, vstrekovanie paliva, komponenty motora a prevodovky, komponenty karosérie a podvozkov, systémy riadenia vozidiel a iné.
Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov


Na výrobu a preverovanie týchto rúr sú kladené vysoké požiadavky. Železiarne Podbrezová a.s. vlastnia potrebné certifikáty systému riadenia kvality a výrobkové certifikáty.

Oceľové rúry z našej produkcie používajú:

ZF - Slovensko, Nemecko
TRW - Česká republika, Nemecko
GKN - Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Poľsko, Taliansko.

Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-SilentblokPresné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-TiahloPresné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-Tlmič