Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov

Presné oceľové rúry sú vyvíjané s ohľadom na optimálne jazdné vlastnosti, pohodlie a bezpečnosť automobilov. Železiarne Podbrezová a.s. ponúkajú široký sortiment a to tak z hľadiska akosti materiálu ako aj rozmerov rúr.

Torn yellow page Icon Presné oceľové bezšvíkové rúry pre automobilový priemysel
Torn yellow page Icon Delené a ohýbané rúry

Krátke dodacie termíny a flexibilná reakcia na požiadavky zákazníka patria k prednostiam našej spoločnosti. Rúry sú dodávané vo výrobných a presných dĺžkach a tiež ako delené (pílením, strihaním, upichovaním). Realizujeme ohýbanie rúr a odhraňovanie koncov rúr. Možné sú dodávky just in time a vytvorenie poistných zásob rúr. Presné oceľové rúry z našej produkcie vyhovujú požiadavkám pre nasledujúce aplikácie: komponenty hnacieho ústrojenstva automobilu, závesné systémy automobilu, vstrekovanie paliva, komponenty motora a prevodovky, komponenty karosérie a podvozkov, systémy riadenia vozidiel a iné.
Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov


Na výrobu a preverovanie týchto rúr sú kladené vysoké požiadavky. Železiarne Podbrezová a.s. vlastnia potrebné certifikáty systému riadenia kvality a výrobkové certifikáty.

Oceľové rúry z našej produkcie používajú:

ZF - Slovensko, Nemecko
TRW - Česká republika, Nemecko
GKN - Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Poľsko, Taliansko.

Presné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-SilentblokPresné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-TiahloPresné bezšvíkové rúry pre výrobu automobilových komponentov-Tlmič