archív spravodajov

Balenie výrobkovZákaznícky spravodaj - Marec 2013


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 5179 kB

zobraziť spravodaj
Oceľové rúry pre energetikuPrehľad výrobkov spoločnosti pre odvetvie energetického strojárenstva. Prehľad noriem, akosti a rozmerov. Rozšírená ponuka oceľových rúr pre energetiku od Pipex Italia.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 3 kB

zobraziť spravodaj
Šport - súčasť života firmyJednou z priorít ŽP Šport je práca s mládežou a spopularizovanie športu pre všetky vrstvy. Ambíciou Železiarní Podbrezová, a.s. je, aby sa ŽP Šport svojou činnosťou bol významnou súčasťou sociálneho programu spoločnosti.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 3884 kB

zobraziť spravodaj
Internet - komunikačný prostriedokKlientský portál našej spoločnosti - internet je dnes efektívnym komunikačným prostriedkom, ponúkajúcim mnohé nástroje pre uľahčenie vzťahu medzi dodávateľom a odberateľom.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 3 kB

zobraziť spravodaj
Modernizácia žíhacej peceNajvýznamnejšou technologickou investičnou akciou roku 2006, bola modernizácia žíhacej pece č. 4 v prevádzkarni ťaháreň rúr.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 2213 kB

zobraziť spravodaj
Možnosti balenia výrobkovSpravodajca poukazuje na možnosti balenia a dopravy jednotlivých výrobkov spoločnosti.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 1304 kB

zobraziť spravodaj
V ústrety odberateľom – kotlové oceľové rúry dĺžky 22 metrov.Novinkou vo výrobnom programe spoločnosti pre odvetvie energetického strojárenstva sú kotlové rúry z uhlíkových ocelí, s dĺžkami do 22 m. Rekonštrukcia úpravárenskej linky na kotlové rúry.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 1386 kB

zobraziť spravodaj
Galvanizované oceľové rúryŽeleziarne Podbrezová a.s. dali v priebehu augusta 2009, do prevádzky linku pre výrobu galvanizovaných bezšvíkových a zváraných presných oceľových rúr.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 3 kB

zobraziť spravodaj
Technické normy pre oceľové rúry - časť 2Prehľad základných charakteristík oceľových rúr, systém riadenia kvality, certifikácia, legislatíva.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 1295872 kB

zobraziť spravodaj
Technické normy pre oceľové rúry - časť 1Normalizačné spoločnosti a normalizácia - klasifikácia, termíny, definície, technické normy pre oceľové rúry.


Typ súboru: PDF , Veľkosť súboru: 1187 kB

zobraziť spravodaj

Rúry oceľové bezšvíkové - polotovar pre hydraulické banské výstuhyRúry oceľové bezšvíkové presné pre ložiskáRúry oceľové bezšvíkové pre hydraulické valce